|  | 

Toruń Kowal a1

Auta przyszłości i autonomiczne auta

Auta przyszłości i autonomiczne auta
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Autonomiczne auta i Auta przyszłości

Targi aut przyszłości w Kolonii

Niezwykła wyprawa z moim synem do Koloni w zeszłym miesiącu była jedną z najciekawszych wypraw, jakie w ostatnim czasie wspólnie odbyliśmy. Na specjalnie zorganizowanych targach nowoczesnych samochodów, mieliśmy okazję oglądać nie tylko nowoczesne i szybkie samochody hybrydowe, ale także mieliśmy okazję popodziwiać tak zwane auta przyszłości. Jak wiadomo, samochody przyszłości są pojazdami, które są na tyle rozwinięte technologicznie i informatycznie, że pozwalają na jazdę nimi bez większego udziału samego kierowcy w procesie jazdy. Dzięki tego typu rozwiązaniom, jesteśmy w stanie nie tylko szybciej podróżować oraz ekonomiczniej ze względu na zmniejszone zużycie paliwa, ale przede wszystkim nie musimy się martwić o stresujące sterowanie pojazdem. Autonomiczne auta są na razie wciąż tylko testowane i tak naprawdę ograniczona grupa osób do tego uprawnionych nimi może podróżować. Daje to jednak światełko w tunelu, że za jakiś czas zwyczajny Kowalski będzie również w stanie kupić sobie taki pojazd.

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

auta-przyszlosci-i-autonomiczne-auta

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • W takim miejscu można wymienić opony

    W takim miejscu można wymienić opony

    W takim miejscu można wymienić opony Ludzie muszą się czuć bezpiecznie podczas jazdy samochodem. Jednak każdy powinien o to bezpieczeństwo zadbać we własnym zakresie. Co więc można zrobić, było bezpiecznie? Sprawą podstawową jest dobre ogumienie. Dotyczy to w szczególności warunków zimowych. Gdy kończy się jesień, wymiana opon rusza pełną parą. Zakład wulkanizacyjny zapełnia się klientami,

  • Nasze auto zimą

    Nasze auto zimą

    Nasze auto zimą Ponieważ od około 6 lat mieszkam w mieście w wynajmowanym mieszkaniu ? w bloku, patrząc, co dziennie przez okno na otaczające parkingi postanowiłem napisać kolejny artykuł. Nawiązując do tego krótkiego wstępu podstawą tej pracy jest samochód w ziemie. Nie każdy z nas ? w mieście jest w stanie zagwarantować sobie prywatny garaż.