|  | 

Kowal Stryków otwarcie

budowa a1 aktualności

budowa a1 aktualności
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Bagażnik do przewożenia rowerów (5)Chcemy, żeby nasze pociechy już od najmłodszych lat uczyły się, że relaks nie jest równoznaczny z godzinami spędzonymi przed komputerem, czy też na kanapie przed telewizorem. Nowe technologie oferują coraz więcej, to prawda, i coraz łatwiej ulec pokusie usadzenia się w wygodnym fotelu, ale trzeba próbować z tym walczyć.
Dlatego też dobrze jest zabierać swoje dzieci na długie (bądź te krótsze, wszystko zależy od naszych oraz malucha chęci) spacery, opracowywać różne trasy wycieczek, tych pieszych, ale również rowerowych. Przecież jazda na rowerze sprawia frajdę wielu z nas, dlaczego nie próbować przekonać do niej naszych dzieci? W końcu nam też kiedyś ktoś pomagał uczyć się jeździć, nie jest to umiejętność wrodzona.
Różne trasy są jednak zbyt wymagające dla, na przykład, kilkulatków i musimy je zmodyfikować, co niejednokrotnie prowadzi do konieczności dojechania do pewnego momentu i rozpoczęciu rowerowej wycieczki dopiero po dotarciu na miejsce samochodem.
Dlatego warto zaopatrzyć się w bagażnik do przewożenia rowerów. Posiadanie go może nam wiele ułatwić. A podczas tego typu wycieczek możemy miło spędzić czas z rodziną, no i oczywiście towarzysząc dzieciom zrzucić parę kalorii, a to też bardzo przyjemny dodatek…

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

bagaznik-do-przewozenia-rowerow

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Wartość projektu: 5 714 122 009,94 zł Wysokość dofinansowania z UE: 2 826 274 768,75 zł Aneks nr 1: POIS.06.01.00-00-032/10-01 Aneks nr 2: POIS.06.01.00-00-032/10-02 Celem projektu jest: Wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i poprawa jakości życia obywateli poprzez stworzenie sprawnego,

  • Naprawy auta

    Naprawy auta

    Jeżeli nie jesteś mechanikiem to nie raz przyda Ci się pomoc fachowca przy twoim pojeździe. Często okazuje się, że części do auta to jednak nie był wydatek najgorszy. Nie zgrywaj twardziela, poproś o pomoc i rekomendacje bardziej doświadczonych kolegów. Nie istotne czy to Toyota, Nissan czy poczciwy Fiat. A może jednak istotne? Usterka to wydatek.