|  | 

Budowa a1 Czerniewice Kowal

Klimatyzacja samochodowa Poznań

Klimatyzacja samochodowa Poznań
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Klimatyzacja samochodowa Poznan (2)W tym artykule również będę omawiał zagadnienie związane w dużym stopniu z klimatyzacją. Jednakże, w odróżnieniu od poprzedniego tekstu, opiszę szczegółowo pewien konkretny jej aspekt. Dzisiejszy artykuł będzie się skupiał na tak zwanych czynnikach chłodzących wykorzystywanych obecnie w szeroko pojmowanej klimatyzacji.
Początkowo czynnikiem chłodzącym był najczęściej po prostu dwutlenek węgla. Używano go od dziewiętnastego wieku naszej ery i był w powszechnym zastosowaniu jeszcze do lat dwudziestych ubiegłego stulecia. Jednakowoż z czasem został on wyparty przez znacznie bardziej ekonomiczne w zastosowaniu substancji. Były to fluoryzowane węglowodory. Powodem większej opłacalności ich stosowania było przede wszystkim to, iż mogły one spełniać swoją zasadniczą funkcję przy dużo niższym ciśnieniu roboczym w chłodzonym układzie.
Sądzę, że opowiedziałem już wszystko, co najważniejsze w kwestii czynników chłodzących. Jeśli kogoś zainteresowała klimatyzacja samochodowa Poznań jest miastem, gdzie uczyłem się o tym na studiach.

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

klimatyzacja-samochodowa-poznan

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Wartość projektu: 5 714 122 009,94 zł Wysokość dofinansowania z UE: 2 826 274 768,75 zł Aneks nr 1: POIS.06.01.00-00-032/10-01 Aneks nr 2: POIS.06.01.00-00-032/10-02 Celem projektu jest: Wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i poprawa jakości życia obywateli poprzez stworzenie sprawnego,

  • Wynajem samochodów dostawczych Katowice

    Wynajem samochodów dostawczych Katowice

    Wydajne dostawy Dostarczanie towaru to spore wyzwanie – wymaga przede wszystkim odpowiedniego zapleczu i aut, które będą w stanie go pomieścić. Jeśli chodzi o wynajem samochodów dostawczych katowice cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem i ma to swoje uzasadnienia. Przykład? Nie każdy właściciel firmy chce inwestować w rozbudowaną flotę samochodów, jeżeli zna realne potrzeby i możliwości