|  | 

Kowal Stryków otwarcie

a1, stryków

a1, stryków
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

motoryzacja (9)Kariera Roberta Kubicy pokazuje, że dziecięce marzenia można zrealizować w połączeniu z talentem i ciężką pracą nad jego ciągłym rozwojem. Robert urodził się w Krakowie w 1984 roku, motoryzacja od zawsze była jego wielką miłością, świadczyć o tym może fakt, iż pierwszy raz za sterami gokarta zasiadł w wieku sześciu lat, z pewnością w tamtym czasie jeszcze nie sądził, że będzie mu dane rywalizować z najlepszymi kierowcami Formuły 1 na najsłynniejszych torach świata. Swoje marzenie zrealizował w roku 2006 podpisał kontrakt z zespołem BMW Sauber i stał się tym samym pierwszym i jak na razie jedynym Polakiem, który dotarł do tego elitarnego grona. W pierwszym sezonie swoich występów udało mu się wywalczyć podium, stanął na trzecim jego stopniu podczas Grand Prix Włoch na torze Monza, ten rezultat tylko potwierdził jego wielki talent. Najlepszy sezon w F1 odnotował w roku 2008 kiedy to wygrał Grand Prix Kanady i zakończył cały cykl Grand Prix na czwartej pozycji tracąc lokatę na podium w ostatnim wyścigu sezonu.

_______________________
źródło: http://www.bonusiki.pl/

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

najwieksze-marzenie-roberta-kubicy

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Wartość projektu: 5 714 122 009,94 zł Wysokość dofinansowania z UE: 2 826 274 768,75 zł Aneks nr 1: POIS.06.01.00-00-032/10-01 Aneks nr 2: POIS.06.01.00-00-032/10-02 Celem projektu jest: Wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i poprawa jakości życia obywateli poprzez stworzenie sprawnego,

  • Naprawy auta

    Naprawy auta

    Jeżeli nie jesteś mechanikiem to nie raz przyda Ci się pomoc fachowca przy twoim pojeździe. Często okazuje się, że części do auta to jednak nie był wydatek najgorszy. Nie zgrywaj twardziela, poproś o pomoc i rekomendacje bardziej doświadczonych kolegów. Nie istotne czy to Toyota, Nissan czy poczciwy Fiat. A może jednak istotne? Usterka to wydatek.