|  | 

Kowal Stryków otwarcie

Naprawy auta

Naprawy auta
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Jeżeli nie jesteś mechanikiem to nie raz przyda Ci się pomoc fachowca przy twoim pojeździe. Często okazuje się, że części do auta to jednak nie był wydatek najgorszy. Nie zgrywaj twardziela, poproś o pomoc i rekomendacje bardziej doświadczonych kolegów.
Nie istotne czy to Toyota, Nissan czy poczciwy Fiat. A może jednak istotne? Usterka to wydatek. Chcesz wydać dużo czy mało? Chcesz mieć Fiata czy BMW? Nie pomyślałeś o tym? Jak smutno. Dwie pensje poszły na naprawę? To tylko początek. Zanim kupisz auto, oblicz czy jesteś w stanie go utrzymać. Cena zakupu to dopiero początek wydatków. Części do aut nie są tanie.
Auta są coraz bardziej pogmatwane. Ale to nie jedyny problem. Niegdyś, gdy kupowałeś nowy wóz w komplecie była szczegółowa instrukcja, w której opisana była każda śrubka. Teraz, nie dość, że wszędzie pełno elektroniki, pełniącej niejasne funkcje, to za podręcznik robi kilkustronnicowa, kolorowa broszurka.
Samochody – rzeczy skomplikowane. Składają się z wielu kawałków. Wcześniej lub później jeden z nich odmówi dalszej współpracy i rozpoczną się kłopoty. Pół biedy jeżeli wysiądzie klakson czy korbka do otwierania okna. Zdecydowanie mniej ciekawie jak popsują się wycieraczki czy hamulec ręczny. A już awarii świateł (szczególnie nocą), czy jednego z istotniejszych systemów to wrogowi nie życzę.

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

naprawy-auta

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Wartość projektu: 5 714 122 009,94 zł Wysokość dofinansowania z UE: 2 826 274 768,75 zł Aneks nr 1: POIS.06.01.00-00-032/10-01 Aneks nr 2: POIS.06.01.00-00-032/10-02 Celem projektu jest: Wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i poprawa jakości życia obywateli poprzez stworzenie sprawnego,

  • Gdy samochód się popsuje…

    Gdy samochód się popsuje…

    Każdy mężczyzna bardzo dba o swój samochód. Pojazd, z którym czuje się w pewien sposób związany, musi być zadbany i, szczególnie wśród pedantów, nienaruszony. To dlatego też wielu mężczyzn boi się dać swój samochód do prowadzenia komuś innemu. Ewentualne naruszenie pojazdu wiąże się bowiem z koniecznością napraw. To, gdzie oddajemy nasz samochód do naprawy zależy