|  | 

Toruń Kowal a1

Policja w UK ma Jaguara, Portugalia skodę a kto ma KIA…?

Policja w UK ma Jaguara, Portugalia skodę a kto ma KIA…?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Policja w UK ma Jaguara, Portugalia skodę a kto ma KIA…?

Od pewnego czasu można zaobserwować, że coraz więcej zakupywanych aut dla zagranicznej policji musi spełniać pewne nieprzeciętne wymogi. W sumie nie ma czemu się dziwić. Trudno wyobrazić sobie, aby standartowy model samochodu rodzinnego miał mierzyć się z coraz to nowszymi modelami szarżującymi po naszych i zagranicznych drogach. Wielu z nas słyszało już pewnie o Oplu Insignii i Hyundaiu i800s, służącym w policji UK. Jednak tym razem wpadli tam na niecodzienny pomysł, czyli przerobienie na radiowóz niczego innego jak modelu- Jaguar XF. Auta te mają służyć, jako samochody pościgowe. Jest to dość dobry wybór zwarzywszy na stawiane wymogi, czyli moc i jakość a zarazem oszczędność paliwa. Model z 3 litrowym silnikiem diesla o mocy 275 KM pozwala osiągnąć autu prędkość 100km/h w czasie niecałych 6 sekund zużywając optymalna dawkę paliwa. Jeśli tylko w najbliższych dniach, policja w Wielkiej Brytanii wyrazi chęć na zakup pojazdów już za niedługo będą one służyć parolom tamtejszej policji. Cóż możemy powiedzieć my … na razie daleko nam do ideału. Polska policja postanowiła zainwestować w samochód cee’d marki KIA i pozostaje nam tylko delektować się ta marką. Dla przykładu na sam koniec podamy, ze policja portugalska postanowiła zaufać skodzie octavi z wysokoprężnym silnikiem 1.9 TDI o mocy 105 KM.

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

policja-w-uk-ma-jaguara-portugalia-skode-a-kto-ma-kia

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • W takim miejscu można wymienić opony

    W takim miejscu można wymienić opony

    W takim miejscu można wymienić opony Ludzie muszą się czuć bezpiecznie podczas jazdy samochodem. Jednak każdy powinien o to bezpieczeństwo zadbać we własnym zakresie. Co więc można zrobić, było bezpiecznie? Sprawą podstawową jest dobre ogumienie. Dotyczy to w szczególności warunków zimowych. Gdy kończy się jesień, wymiana opon rusza pełną parą. Zakład wulkanizacyjny zapełnia się klientami,

  • Nasze auto zimą

    Nasze auto zimą

    Nasze auto zimą Ponieważ od około 6 lat mieszkam w mieście w wynajmowanym mieszkaniu ? w bloku, patrząc, co dziennie przez okno na otaczające parkingi postanowiłem napisać kolejny artykuł. Nawiązując do tego krótkiego wstępu podstawą tej pracy jest samochód w ziemie. Nie każdy z nas ? w mieście jest w stanie zagwarantować sobie prywatny garaż.