|  | 

A1 kowal Stryków

budowa a1 odcinek f

budowa a1 odcinek f
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

wynajem samochodów (3)Wypożyczalnia samochodów
Wynajem samochodów to nasza specjalność. Popsuło Ci się auto, a mechanik stwierdził, że naprawa zajmie trochę czasu, a Ty akurat potrzebujesz pilnie samochodu? Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy i na dogodnych warunkach wypożycz samochód.
W swojej ofercie posiadamy samochody o bardzo różnym zastosowaniu od aut miejskich poprzez rodzinne, limuzyny do samochodów transportowych. Posiadamy samochody w różnych klasach – od średniej do bardzo wysokiej. Nawet dla osób bardzo wymagających i wybrednych coś się znajdzie w naszej ofercie.
zawieramy umowy wypożyczenia na bardzo korzystnych warunkach, jak na przykład bez limitów kilometrów, rezerwacja telefoniczna, możliwość zapłaty kartą, negocjacja naszych ofert. Z naszej strony istnieje możliwość dostarczeni samochodu pod wskazany adres, jak i później zabranie pojazdu.
Zajmujemy się wszystkimi formalnościami, z Państwa zadaniem jest tylko złożenie podpisu na umowie.
Jesteś założony wypożyczeniem samochodu? Dzwoń śmiało lub odwieź nasz w naszej siedzibie.

Inne artykuły o samochodach i transporcie:

wynajem-samochodow-bydgoszcz

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Budowa Autostrady A-1, odcinek Toruń – Stryków

    Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Wartość projektu: 5 714 122 009,94 zł Wysokość dofinansowania z UE: 2 826 274 768,75 zł Aneks nr 1: POIS.06.01.00-00-032/10-01 Aneks nr 2: POIS.06.01.00-00-032/10-02 Celem projektu jest: Wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i poprawa jakości życia obywateli poprzez stworzenie sprawnego,

  • Wynajem samochodów dostawczych Gdańsk

    Wynajem samochodów dostawczych Gdańsk

    Czy warto prowadzić wypożyczalnie samochodów? Aktualnie bardzo wiele osób decyduje się na wynajęcie samochodu, zamiast na jego kupno. Wiąże się to z faktem, że przy ograniczonych dochodach, ciężko jest sobie pozwolić na tak duży wydatek, jakim jest samochód. Dlatego też wypożyczalnie takich samochodów zyskują coraz to nowych klientów. Wynajem samochodów jest na tyle popularny, że